ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ


Шановні батьки!
У зв'язку з введенням карантинних заходів наша школа переходить на дистанційне навчання. Тому звертаюсь до вас з проханням щодо підтримки та допомоги у організації навчання наших третьокласників. 

Дистанційне навчання - це можливість навчатися і здобувати знання віддалено від закладу освіти в будь - який зручний  для дитини час. Основна мета дистанційного навчання - надати якісні освітні послуги, застосовуючи сучасні технології.

3 клас
05.11.2021

Тема: "Повторюємо одиниці вимірювання величин. Довжина, маса, місткість, час як властивості навколишнього світу. Одиниці вимірювання величин: довжини - сантиметр, дециметр, метр; маси - кілограм, центнер; місткості - літр. Співвідношення між одиницями вимірювання величин. Іменовані числа. Порівняння іменованих чисел. Дії з іменованими числами. Розв'язування ускладнених рівнянь. Розв'язування задач за допомогою рівнянь".

Українська мова
Тема: "Урок розвитку зв'язного мовлення.  Складання твору за серією малюнків та кінцівкою. Вимова і правопис слів милосердний, вдячний".

04.11.2021

Тема: "Сторінка дослідників. Досліджуємо властивості ґрунту".

Тема: "Розв'язуємо задачі способом складання рівняння. Властивості множення та ділення. Рівняння, в яких права частина подана числовим виразом. Рівняння, в яких один із компонентів є числовим виразом. Розв'язування задач за допомогою рівнянь. Прості задачі на розкриття змісту множення та обернені до них. Дії з іменованими числами".

Українська мова
Тема: "Дзвінкі приголосні  в кінці слова і складу перед глухим".

Літературне читання
Тема: "Діагностувальна робота. Читання мовчки".

Мистецтво
Тема: "Народна іграшка. Музичні іграшки. Слухання: "Українська в'язанка"у виконанні Національного оркестру народних інструментів. Виконання: "Дівка Явдошка", "Ой на горі та женці жнуть" під супровід іграшкових музичних інструментів".

03.11.2021

Тема: "Записуємо задачу коротко таблицею. Допоміжні моделі задачі (короткий запис - таблиця). Прості задачі на розкриття змісту множення та обернені до них. Прості рівняння. Розв'язування простих рівнянь двома способами".

Літературне читання
Тема: "Христина Мельник "Марія Приймаченко". Марія Приймаченко "Галочка літає. Дослідження медіа "Добрі звірі Марії Приймаченко"".

Тема: "Креслення - джерело інформації. Вітрячок".

02.11.2021

Тема: "Розв'язуємо рівняння. Прості рівняння. Розв'язування простих рівнянь на підставі властивості рівності. Збільшення і зменшення числа в кілька разів (непряма форма). Обчислення значень числових виразів, які містять кілька арифметичних дій одного або різних ступенів без дужок і з дужками".

Українська мова
Тема: "Користування орфографічним словником для перевірки написання слів з ненаголошеними [е],[и], що не перевіряються наголосом. Вимова і правопис слів депутат, президент".

Літературне читання
Тема: "Галина Терещук "Біатлон - це те, що я дуже люблю". Дослідження "Відомі українські спортсмени". Розвиток діалогічного мовлення "Інтерв'ю зі спортсменом"".

Мистецтво
Тема: "Народна іграшка. Декоративні образи тварин. Ліплення за зразком або власним задумом тварини за мотивами української народної іграшки".

Тема: "Ґрунт. Склад і утворення. Догляд".

01.11.2021

Тема: "Сторінка дослідників. Досліджуємо властивості корисних копалин".

Тема: "Знайомимось із властивістю рівності. Розв'язування рівнянь. Залежність значення суми від зміни одного з доданків; залежність значення різниці від зміни від'ємника. Рівняння, в яких права частина подана числовим виразом. Кратне порівняння. РОзв'язування складених задач на 2 - 4 дії, які є комбінацією вивчених видів простих задач".

Тема: "Слова з ненаголошеними [е], [и] в корені, які перевіряються наголосом. Дослідження орфограм, пов'язаних з будовою слова".

29.10.2021

Математика
Тема: "Аналізуємо результати діагностувальної роботи. Перевірка навичок усних обчислень".

Літературне читання
Тема: "Урок позакласного читання. Домашні улюбленці. Галина Вдовиченко "Найдовші вуса"".

28.10.2021

Тема: "Гірські породи. Корисні копалини".

Математика
Тема: "Перевіряємо свої досягнення. Діагностувальна робота".

Тема: "Слова з ненаголошеними [е],[и] в корені".

Тема: "З вільних інтернет - джерел "Соломія Крушельницька - гордість України. Дослідження медіа "Соломія Крушельницька - найвидатніша співачка світу. Робота з таблицями".

Мистецтво
Тема: "Дерево життя. Козацькі пісні. Слухання: пісня "Родина" у виконанні Н.Яремчука. Виконання: "Ой на горі та женці жнуть" (українська народна пісня)".

27.10.2021

Тема: "Розв'язуємо ускладнені рівняння. Розв'язування простих рівнянь способом добору; на підставі застосування правила знаходження невідомого компонента. Рівняння, в яких права частина подана числовим виразом".

Тема: "Анатолій Житкевич "Я слухаю - співає Соломія" Визначення головної думки вірша".

Тема: "Робота з папером. Засіб зберігання інформації. Блокнот - записничок".

26.10.2021

Тема: "Складаємо і розв'язуємо прості рівняння. Розв'язування простих рівнянь способом добору; на підставі застосування правила знаходження невідомого компонента. Розв'язування простих задач за допомогою рівнянь (алгебраїчний метод). Числові рівності й нерівності. Істинні та хибні числові рівності, нерівності. Задачі міжпредметного змісту на роботу з даними".

Тема: "Розрізнення спільнокореневих слів і форм того самого слова. Вимова і правопис слова кишеня".

Тема: "З вільних інтернет - джерел "Леонід Каденюк. Порівняння вірша і статті. Прислів'я народів світу".

Тема: "Дерево життя. Витинанки. Створення витинанки "Дерево роду"".

Тема: "Сторінка дослідників. Досліджуємо властивості повітря".

25.10.2021

Тема: "Повітря".

Тема: "Складаємо рівняння за текстом простої задачі. Прості рівняння. Розв'язування простих рівнянь на підставі застосування правила знаходження невідомого компонента. Розв'язування простих задач способом складання рівнянь (алгебраїчний метод).

Тема: "Урок розвитку зв'язного мовлення. Складання розповіді за планом. Вимова і правопис слова електрика".


2 клас
07.05.2021

Тема: "Життєво важливі способи пересування людини".

Тема: "Наші мудрі друзі - енциклопедії. "Поклоніння вогню" (з популярної енциклопедії школяра "Дивосвіт")".

Тема: "Вивчаємо кратне порівняння".

06.05.2021

Тема: "Які трав'янисті рослини називають "синоптиками", а які - "годинниками"?".

Тема: "Розрізнення тексту - розповіді і тексту - опису. Визначення типу поданого тексту. Пошук потрібної інформації в оголошенні. Розпізнавання тварини за її описом. Написання оголошення про загублену тварину з її описом".

Тема: "Про одне по - різному. Марія Чумарна "Товар і покупець"".

Тема: "Театральна атмосфера. Театр оперети. Слухання: П. Чай-ковський. Фрагменти з балету "Лускунчик". Виконання: А.Мігай "Мультики" з танцювальними рухами".

Тема: "Життєво важливі способи пересування людини".

05.05.2021

Тема: "Рослини влітку. Які "секрети" приховують рослини?".

Тема: "Розв'язуємо складені задачі".

Тема: "Розвиток зв'язного мовлення. Мрію про канікули".

Тема: ""Наша гривня". "Чому грошей не може бути скільки завгодно?" (з журналу "Джміль")".

Тема: "Театральна атмосфера. Бутафорія. Виготовлення корон для принца і принцеси".

30.04.2021

Тема: "Життєво важливі способи пересування людини".

Тема: "Дослідження будови тексту. Визначення в тексті зачину, основної частини і кінцівки. Відновлення деформованого тексту. Складання тексту за серією малюнків".

Тема: "Досліджуємо таблицю множення числа 5, таблицю ділення на 5".

29.04.2021

Тема: "Я дружу з природою".

Тема: "Добір заголовка до тексту. Прогнозування змісту тексту за поданим заголовком. Редагування деформованого тексту. Побудова тексту за поданим заголовком і малюнком. Перевірка сформованості діалогічного мовлення".

Тема: "Медіавіконце: сторінками дитячих журналів".

Тема: "У світі мультфільмів. Слухання: музичні уривки з мультфільмів. Виконання: А.Мігай "Мультики". Створення дитячого оркестру. Акомпанування на шумових інструментах".

Тема: "Рухливі ігри та естафети".

28.04.2021

Тема: "Урок - екскурсія. Що можна побачити, почути і відчути влітку?".

Тема: "Збільшуємо або зменшуємо число у кілька разів".

Тема: "Розпізнавання тексту за основними ознаками. Редагування деформованого тексту. Вилучення з тексту "зайвого" речення. Пошук потрібної інформації у квитку до театру. Складання тексту за малюнком".

Тема: "Читання - класні "ліки" (з журналу "Барвінок")".

Тема: "У світі мультфільмів. Художники - мультиплікатори. Створення колективної роботи "Свято улюблених мультперсонажів"".

27.04.2021

Тема: "Розв'язуємо задачі на збільшення або зменшення числа на кілька одиниць".

Українська мова
Тема: "Диктант "Весна"".

Тема: "Читання - класні "ліки"".

26.04.2021
Тема: "Кольорові сторінки природи: літо".

Тема: "Досліджуємо таблицю множення числа 4; таблицю ділення на 4".

Тема: "Рухливі ігри та естафети".

Тема: "Я гостинний. Листівка - запрошення. Практична робота: виготовлення листівки - запрошення".

23.04.2021

Тема: "Рухливі ігри та естафети".

Тема: "Перевіряю свої досягнення. Робота з літературним твором "Чому не стомлюється стежка?"".

Тема: "Розв'язуємо задачі на різницеве порівняння".

22.04.2021

Тема: "Застосовуємо знання. Діагностична робота № 5".

Тема: "Повторення, закріплення і застосування знань про речення. Застосування набутих знань, умінь і навичок у процесі виконання компетентнісно орієнтованих завдань з теми "Речення"".

Читання
Тема: "Робота з дитячою книжкою".

Тема: "Просто казка. Дитяча опера. Слухання: М. Лисенко "Пісні Кози і Рака" (з опери "Коза - дереза"). Виконання: пісня Лисички з опери М.Лисенка "Коза - дереза".

Тема: "Культура рухів з елементами гімнастики: організовуючі вправи".

21.04.2021

Тема: "Проводимо дослідження. Чи є біля школи небезпечні місця?".

Тема: "Розв'язуємо складені задачі на знаходження різниці".

Тема: "Складання речень за малюнком. Розпізнавання і побудова речень, різних за метою висловлювання. Поширення речень за питаннями. Складання казки за малюнком".

Тема: "Що таке мир? Тетяна Майданович "Що таке мир"".

Тема: "Просто казка. Художники - ілюстратори. Створення ілюстрації до казки "Пан Коцький"".

20.04.2021

Тема: "Досліджуємо таблицю множення числа 3; таблицю ділення на 3".

Тема: "Поширення речень за питаннями. Встановлення зв'язку слів у реченні. Складання розповіді за малюнком і поданими словами".

Тема: "Поетичні картини природи. Порівняння - образ. Леся Українка "На зеленому горбочку"".

19.04.2021
Тема: "Безпека там, де ти живеш".

Тема: "Знаходимо невідомий множник, невідоме ділене або дільник".

Тема: "Культура рухів з елементами гімнастики: організовуючі вправи".

Тема: "Я - самостійний. Бандана. Практична робота: зав'язування бандани або хустини різними способами".

16.04.2021

Тема: "Культура рухів з елементами гімнастики: організовуючі вправи".

Тема: "Розвиток зв'язного мовлення. "Малюю весняні квіти"".

Тема: "Розв'язуємо складені задачі на знаходження суми".

15.04.2021

Тема: "Турбуюся про здоров'я".

Тема: "Визначення головних слів у реченні. Встановлення зв'язку між головними словами в реченні за питаннями. Складання розповіді за малюнком".

Тема: "Почуття любові. Володимир Лучук "Тільки мама"".

Тема: "Мандрівка рідним краєм. Народні інструменти. Слухання: "Віночок українських народних пісень". Виконання: Л.Ратич, А.Олєйнікова "Квітковий сюжет". Ритмічна вправа".

Тема: "Життєво важливі способи пересування людини".

14.04.2021

Тема: "Ти ростеш і змінюєшся".

Тема: "Розв'язуємо складені задачі на знаходження остачі".

Тема: "Ознайомлення з терміном "окличні речення". Розрізнення окличних і неокличних речень. Побудова окличних речень за малюнками. Складання розповіді за малюнком".

Тема: "Порівняння - образ. Анатолій Камінчук "Українська писанка"".

Тема: "Мандрівка рідним краєм. Гірський пейзаж. Створення картини "На карпатських полонинах"".

19.03.2021

Тема: "Культура рухів з елементами гімнастики: організовуючі вправи".

Читання
Тема: "Робота з дитячою книжкою".

Тема: "Знайомимось із арифметичною дією ділення".

18.03.2021

Тема: "Київ - столиця України. Проводимо дослідження. Які визначні місця Києва вас зацікавили?".

Тема: "Повторення, закріплення і застосування знань про службові слова".

Читання
Тема: "Перевіряю свої досягнення. Аудіювання "Дикі каченята"".

Тема: "Весняні штрихи. Урок - гра. Музичне командне змагання "Календарно - обрядові народні свята, традиції і звичаї".

Тема: "Життєво важливі способи пересування людини".

17.03.2021

Тема: "Проводимо дослідження. Що виготовляють або вирощують у нашому краї".

Тема: "Знайомимось із арифметичною дією множення".

Тема: "Використання службових слів у мовленні. Записування відповіді на запитання за змістом прочитаного. Висловлення свого ставлення до книжки. Складання розповіді про прочитану книжку. Перевірка сформованості діалогічного мовлення".

Читання
Тема: "Великий Кобзар. Вадим Скомаровський "Над "Кобзарем"".

Тема: "Весняні штрихи. Нюанс. Контрастні кольори. Створення картини із пластиліну "Підсніжники"".

16.03.2021

Математика
Тема: "Розв'язуємо задачі".

Тема: "Утворення словосполучень і речень з використанням службових слів. Складання усної розповіді за серією малюнків з використанням службових слів. Написання тексту про улюблену казку".

Тема: "Краса природи і краса людини. Тарас Шевченко "Зацвіла в долині..."".

15.03.2021
Тема: " Пізнаю свій край".

Тема: "Додаємо і віднімаємо однакові числа".

Тема: "Життєво важливі способи пересування людини".

Тема: "Ми вдячні. Янголятко - оберіг. Практична робота: виготовлення янгола із тканини і стрічок".

12.03.2021

Тема: "Життєво важливі способи пересування людини".

Тема: "Розвиток зв'язного мовлення. Малюю весну".

Математика
Тема: "Перевіряємо свої досягнення. Діагностична робота № 6".

11.03.2021

Тема: "Державні символи України".

Тема: "Написання службових слів окремо від інших. Редагування тексту шляхом добору службових слів. Побудова тексту з опорою на відгадані загадки".

Тема: "Світлий настрій у ліричних творах про природу Тараса Шевченка "Встала весна..."".

Тема: "Весна крокує по землі. Веснянки. Слухання: "Вийди, вийди, сонечко", "Подоляночка". Виконання: веснянок із акомпануванням на шумових інструментах; поспівка "Весняночко - паняночко"".

Тема: "Рухливі ігри та естафети".

10.03.2021

Тема: "Ґрунт. Властивості, значення. Дослідження скла-ду ґрунту".

Тема: "Досліджуємо різницю кількох однакових чисел".

Тема: "Формування уявлення про службові слова. Розпізнавання їх у реченнях і текстах. Складання розповіді за малюнком з використанням службових слів".

Тема: "Краса рідної природи. Тарас Шевченко "Світає..."".

Тема: "Весна крокує по землі. Святковий кошик до Великодня. Створення натюрморту "Великодній кошик" (фломастери або кольорові олівці)".


09.03.2021

Тема: "Досліджуємо суму однакових доданків".

Тема: "Повторення, закріплення і застосування знань про числівник".

Тема: "Вступ до розділу. Дмитро Красицький "Тарас Шевченко"".

22.01.2021

Тема: "Фізичні вправи - засіб формування правильної постави".

Тема: "Співець моря і степу. Анатолій Качан "Хвилювалось море"".

Тема: "Досліджуємо прямокутник".

21.01.2021

Тема: "Проводимо дослідження. Чи забруднюється повітря там, де ти живеш? Складання списку дій, яких можна вжити для покращення стану повітря".

Тема: "Розпізнавання і добір близьких за значенням прикметників. Складання речень з близькими за значенням прикметниками. Вибір найточнішого прикметника з групи близьких за значенням".

Тема: "Вірш - діалог. Ліна Костенко "Польові дзвіночки".

Тема: "Зимова казка. Балет. Слухання: П.Чайковський. Уривок із балету "Лускунчик". Виконання: поспівка "Санчата"; А.Олєйнікова "Просто снігопад"".

Тема: "Терміни з предмету "Фізична культура"".

20.01.2021

Тема: "Повітря. Дослідження властивостей повітря".

Тема: "Одержуємо прямий кут".

Тема: "Змінювання прикметників за числами. Утворення словосполучень іменника з прикметником. Знаходження потрібної інформації в тексті за поданими запитаннями. Написання тексту з використанням прикметників".

Тема: "Художній образ зими в поезії Ліни Костенко. Ліна Костенко "Пряля"".

Тема: "Зимова казка. Об'ємна скульптура. Порівняння будови тіла людини і тварини. Прийоми роботи з пластиліном. Практична робота: "Персонажі казки "Рукавичка" (пластилін)".

19.01.2021

Тема: "Досліджуємо кут".

Тема: "Встановлення зв'язку між іменниками і прикметниками. Утворення сполучень іменника з прикметником. Пошук потрібної інформації в тексті за поданими запитаннями. Складання поради на основі прочитаного тексту".

Тема: "Рушник - оберіг українського народу. Тамара Коломієць "Біле поле полотняне"".

18.01.2021
Тема: " Проводимо дослідження. Які рослини і тварини нашого краю занесені в Червону книгу України?"

Тема: "Додаємо і віднімаємо різними способами".

Тема: "Терміни з предмету "Фізична культура"".

Тема: "Закладка для книжки. Практична робота: виготовлення закладки "Новорічна ялинка" в техніці "оригамі"".

15.01.2021

Тема: "Терміни з предмету "Фізична культура"".

Тема: "Розвиток зв'язного мовлення. Малюю зимові розваги".

Тема: "Переносимо прийом округлення на випадки додавання й віднімання одноцифрового числа".

14.01.2021

Тема: "Червона книга України. Заповідники. Проєкт "Книга скарг природи"".

Тема: "Утворення прикметників від поданих іменників. Знаходження прикметників у тексті. Розрізнення в тексті відомої і невідомої інформації. Складання меню соків".

Тема: "Світ доброти Тамари Коломієць. Тамара Коломієць "Хиталочка - гойдалочка".

Тема: "Снігові розваги. Динамічна і статична композиції. Слухання: К.Дебюссі "Сніг танцює". Виконання: А.Олєйнікова "Просто снігопад". Ритмічна вправа".

Тема: "Фізична культура як сукупність різноманітних фізичних вправ, спрямованих на фізичний  розвиток та зміцнення здоров’я людини".

13.01.2021

Тема: "Проводимо дослідження. Що я можу зробити для охорони природи".

Тема: "Розв'язуємо задачі, які містять відношення різницевого порівняння".

Тема: "Ознайомлення з терміном "прикметники". Добір прикметників для опису пір року. Складання розповіді про улюблену пору року".

Тема: "Небилиці - небувалиці. Платон Воронько "Картина" (вірш - небувалиця)".

Тема: "Снігові розваги. Стилізація. Практична робота: "Дитячі зимові розваги" (кольорові олівці, фломастери)".

12.01.2021

Математика
Тема: "Розв'язуємо задачі, які містять відношення різницевого порівняння".

Тема: "Формування уявлення про слова - назви ознак. Розрізнення їх за питаннями який? яка? яке? які?. Знаходження слів - назв ознак у тексті. Поширення ними речень. Добирання слів - назв ознак до персонажів коміксів. Складання розповіді за коміксами".

Тема: "Вступ до розділу. Тамара Коломієць "Як на білих сторінках...". Платон Воронько "На кораблику".

11.01.2021
Тема: "Людина і природа"

Математика
Тема: "Додаємо і віднімаємо числа частинами".

Тема: "Фізична культура як сукупність різноманітних фізичних вправ, спрямованих на фізичний  розвиток та зміцнення здоров’я людини".

Тема: "Паперові дива. Аплікація «Яскравий настрій». Практична робота: виготовлення аплікації із рваного паперу."


1 клас
29.05.2020
Тема: "Підсумковий урок"

Навчання грамоти
Тема: "Складання розповіді на задану тему. Побудова і записування речень. Підсумковий урок".

Тема: "Узагальнення знань учнів".

Фізична культура
Тема: "Життєво важливі способи пересування людини".

28.05.2020
Тема: "Повторення".

Тема: "Екскурсія в природу".

Мистецтво
Тема: "Урок - концерт: музичні твори на вибір учителя та учнів".

27.05.2020
Тема: "Свято "Прощання з букварем".

Навчання грамоти
Тема: "Свято - змагання "Пані Каліграфія".
Тема: "Повторення".

Я досліджую світ
Тема: "Узагальнюючий урок за розділом "Україна - моя Батьківщина".

Фізична культура

Тема: "Життєво важливі способи пересування лю-дини".


26.05.2020
Тема: "Узагальнення знань і вмінь учнів. Робота з дитячою книжкою. Ознайомлення зі списком літератури, рекомендованої для самостійного читання".

Навчання грамоти
Тема: "Удосконалення навички письма. Виконання фонетико - графічних завдань. Вибіркове списування. Пояснювальний диктант".

Математика
Тема: "Повторення".

Тема: "Підготовка виставки дитячих малюнків".

25.05.2020
Тема: "Виразне читання віршів. Розповідь про плани на літній відпочинок".

Навчання грамоти
Тема: "Узагальнення і систематизація вивченого матеріалу. Перевірка рівня сформованості навички письма учнів. Контрольне списування".

Тема: "Додаємо і віднімаємо числа. Повторюємо вивчене".

Дизайн і технології
Тема: "Світ конструкторів. Створення найпростіших моделей".
Тема: "Вправи для оволодіння навичками стрибків".

22.05.2020
Тема: "Ірина Прокопенко "Сонце, сонечко і соняшник". Визначення в тексті ролі звукопису. Читання казки в особах".

Навчання грамоти
Тема: "Систематизація знань і умінь учнів. Удосконалення навички письма. Виконання фонетико - графічних завдань. Коментоване списування. Письмо по пам'яті (самодиктант)".

Тема: "Україна - європейська держава".

Фізична культура
Тема: "Життєво важливі способи пересування лю-дини".

21.05.2020
Тема: "Знайомимося з одиницею вимірювання довжини - метр".

Тема: "Україна - європейська держава".

Мистецтво
Тема: "Узагальнення. Відповіді на запитання і завдання".

20.05.2020
Тема: "Робота над текстом "Кольоровий дощик" Марії Солтис - Смирнової".

Навчання грамоти
Тема: "Відгадування предметів за їх описом. Побудова опису тварини за малюнком".

Математика
Тема: "Визначаємо вартість товару".

Я досліджую світ
Тема: "Культура та звичаї українців".

Фізична культура
Тема: "Життєво важливі способи пересування людини".

19.05.2020
Тема: "Робота над розумінням тексту "Зараз" Олега Буценя".

Навчання грамоти
Тема: "Читання і записування речень зі знаком оклику".

Математика
Тема: "Додаємо і віднімаємо числа".

Тема: "Узагальнення. Відповіді на запитання і завдання. Створення композиції "Мрії про літо".

18.05.2020
Тема: "Виразне читання тексту "Іди, іди, дощику" Зірки Мензатюк".

Навчання грамоти
Тема: "Побудова, правильне інтонування і записування запитань".

Тема: "Дізнаємось про тривалість доби".

Дизайн і технології
Тема: "Весела фольга. Спілкування, пошук інформації через відео- або звуковий (голосовий) режим або передавання простого тексту, зображення тощо".

Фізична культура
Тема: "Життєво важливі способи пересування людини".

15.05.2020

Тема:"Робота над виразним читанням тексту "Коник і Сонечко" Василя Маруги. Робота з дитячою книжкою".

Навчання грамоти
Тема: "Розвиток зв'язного мовлення (Ввічливі слова)".

Тема: "Київ - столиця України".

Фізична культура
Тема: "Вправи для оволодіння навичками пересу-вань".

14.05.2020
Тема: "Визначаємо час за годинником".

Тема: "Символи моєї країни".

Мистецтво
Тема: "Підсумковий урок. Створення програми уроку - концерту".

13.05.2020
Тема: "Опрацювання тексту "Є на світі чарівні слова" Марії Бабенко".

Навчання грамоти
Тема: "Розвиток уявлення про службові слова. Складання і записування речень зі службовими словами".
Тема: "Знайомимося з одиницею вимірювання ча-су: доба".

Я досліджую світ
Тема: "Узагальнюючий урок за розділом " Я і моя громада"".

Фізична культура
Тема: "Вправи для оволодіння навичками пересу-вань".

12.05.2020
Тема: "Робота над усвідомленим читанням тексту "Новий велосипед" Миколи Стеценка".

Навчання грамоти
Тема: "Розпізнавання слів, які відповідають на питання скільки? Вправляння у читанні числових виразів".

Математика
Тема: "Знайомимося з додаванням і відніманням двоцифрових чисел".

Тема: "Підготовка малюнків до шкільної виставки. Виготовлення рамок для кращих малюнків".

08.05.2020
Тема: "Підготовка до читання за ролями оповідання "Маленька мураха Василя Шкляра".

Навчання грамоти
Тема: "Добір слів, які відповідають на питання що робить?, що роблять?. Утворення і записування речень з поданими словами".

Тема: "До кого звертатися при виникненні небезпечних ситуацій".

Фізична культура
Тема: "Життєво важливі способи пересування лю-дини".

07.05.2020
Тема: "Розв'язуємо задачі".

Тема: "Поведінка з незнайомцями".

Мистецтво
Тема: "Ноти в межах І октави".

06.05.2020
Тема: "Робота над виразним читанням і розумінням казки "Мишка, Кіт і гарбуз".

Навчання грамоти
Тема: "Розпізнавання слів, які відповідають на питання який?, яка?, яке?, які?. Виконання завдання за зразком".

Математика
Тема: "Знайомимося із задачами на знаходження невідомого зменшуваного або від'ємника".

Тема: "Як поводитися з підозрілими предметами".

Фізична культура
Тема: "Життєво важливі способи пересування людини".

05.05.2020
Тема: "Робота над усвідомленим читанням тексту "Чий апельсин більший" Віри Карасьової".

Навчання грамоти
Тема: "Розвиток зв'язного мовлення (Рослини)".

Математика
Тема: "Знаходимо невідомий від'ємник і зменшу-ване".

Тема: "Особливості форми метелика. Основні і похідні, теплі і холодні кольори (повторення)".

04.05.2020
Тема: "Виразне читання віршів про місяці. Робота з дитячою книжкою".

Навчання грамоти
Тема: "Розрізнення слів, які відповідають на питання хто? і що?".

Тема: "Досліджуємо задачі".

Тема: "Я гостинний. Авторство контенту, зокрема електронного (власне і чуже)".

Фізична культура
Тема: "Життєво важливі способи пересування людини".

30.04.2020
Тема: "Додаємо і віднімаємо числа".

Тема: "Поведінка в громадських місцях".

Тема: "Музична мова".

29.04.2020
Тема: "Робота над оповіданням "Чотири бажання" Костянтина Ушинського".

Навчання грамоти
Тема: "Знаходження близьких за значенням слів. Складання і записування речень".

Математика
Тема: "Додаємо і віднімаємо числа".

Тема: "Створення лепбуку "Червона книга України"".

Фізична культура
Тема: "Рухливі ігри та естафети".


28.04.2020
Тема: "Виразне читання віршів про дні тижня".

Навчання грамоти
Тема: "Добір протилежних за значенням слів. Перетворення і списування тексту".

Математика
Тема: "Додаємо і віднімаємо одноцифрове число".

Тема: "Послідовність кольорів веселки".

27.04.2020
Тема: "Підготовка до читання за ролями тексту "Корисна розмова" Теклі Білецької".

Навчання грамоти
Тема: "Спостереження за багатозначними словами, складання і записування речень з ними".

Тема: "Узагальнюємо розуміння нумерації чисел першої сотні".

Тема: "Ми дбайливі. Програми та засоби, які полегшують спілкування з людьми з особливими потребами".

Фізична культура
Тема: "Рухливі ігри та естафети".


24.04.2020
Тема: "Опрацювання вірша "Здоровим будь!" Грицька Бойка".

Навчання грамоти
Тема: "Утворення слів шляхом додавання значущих частин - префікса, суфікса (без уживання термінів). Складання і записування речень".

Тема: "Чому потрібно охороняти рослини і тварин".

Фізична культура
Тема: "Культура рухів з елементами гімнастики: організовуючі вправи".

23.04.2020
Тема: "Додаємо і віднімаємо числа на основі нумерації".

Тема: "Тварини рідного краю".

Тема: "Маршова музика (повторення)".

22.04.2020
Тема: "Робота над виразним читанням тексту "Мурчик і Жмурчик" Дмитра Чередниченка".

Навчання грамоти
Тема: "Утворення нових слів шляхом заміни чи додавання букв. Удосконалення і списування тексту".

Математика
Тема: "Додаємо і віднімаємо число 1".

Тема: "Рослини рідного краю".

Фізична культура
Тема: "Культура рухів з елементами гімнастики: організовуючі вправи".


21.04.2020
Тема: "Робота над усвідомленням читання тексту "Найкращий день" Марії Бабенко. Робота з дитячою книжкою".

Навчання грамоти
Тема: "Розвиток зв'язного мовлення (Транспорт)".

Математика
Тема: "Додаємо і віднімаємо на основі складу чисел першої сотні".

Тема: "Вишиванка, рушник".

17.04.2020
Тема: "Опрацювання вірша "Сварка" Марії Пригари".

Навчання грамоти
Тема: "Поділ слів для переносу з рядка в рядок".

Тема: "Урок - екскурсія. Водойми рідного краю".

Фізична культура
Тема: "Життєво важливі способи пересування людини".

16.04.2020
Тема: "Додаємо і віднімаємо на основі складу чисел другого десятка".

Тема: "Природа рідного краю. Водойми".

Тема: "Музичний супровід".

15.04.2020
Тема: "Підготовка до читання за ролями тексту "Чужа іграшка" Людмили Борщевської".

Навчання грамоти
Тема: "Написання слів з ьо. Формування уміння користуватися довідкою".

Математика
Тема: "Порівнюємо числа в межах 100".

Тема: "Мій рідний край".

Фізична культура
Тема: "Життєво важливі способи пересування людини".


14.04.2020
Тема: "Робота над розумінням і виразним читанням вірша "Великий і малий" Валентина Бичка".

Навчання грамоти
Тема: "Написання слів з апострофом,  складів, слів і речень з вивченими буквами. Списування друкованих речень".

Математика
Тема: "Записуємо числа першої сотні".

Тема: "Розміщення зображення вертикально чи горизонтально відповідно до задуму".

13.04.2020
Тема: "Опрацювання тексту "Фокус - мокус" Дмитра Чередниченка".

Навчання грамоти
Тема: "Слова з апострофом. Побудова речень за поданим початком і малюнками".

Тема: "Записуємо числа другого десятка".

Тема: "Ми люблячі. Етика спілкування в мережах та в реальному житті, особливості цифрового спілкування".

Тема: "Життєво важливі способи пересування людини".

10.04.2020
Тема: "Робота над виразним читанням вірша "Татко і матуся Лесі Вознюк".

Навчання грамоти
Тема: "Слова з буквою щ. Побудова і записування речень".

Тема: "Узагальнюючий урок за розділом "Моє близьке оточення".

Фізична культура
Тема: "Рухливі ігри та естафети".

09.04.2020
Тема: "Утворюємо числа другого десятка".

Тема: "Створення лепбука "День родини".

Мистецтво
Тема: "Балет".

08.04.2020

Тема: "Робота над оповіданням "У гостях і дома" Олександра Мітта".

Навчання грамоти 
Тема: "Написання слів зі звуками [дж], [дз], [дз']. Складання і записування речень".

Математика
Тема: "Досліджуємо одиницю вимірювання довжи-ни - дециметр".

Тема: "Родинні традиції і свята".

Фізична культура
Тема: "Рухливі ігри та естафети".

07.04.2020
Тема: "Читання віршів про пригоди дітей - "Де букварик" Грицька Бойка, "Що разом" Петра Кралюка. Робота з дитячою книжкою".

Навчання грамоти
Тема: "Розвиток зв'язного мовлення (Професії)".

Математика
Тема: "Одержуємо круглі числа. Додаємо і відніма-ємо круглі числа".

Тема: "Композиція".

06.04.2020
Тема: "Опрацювання тексту "Папужка" Людмили Борщевської".

Навчання грамоти
Тема: "Написання слів з буквою Ґ. Побудова речень за поданим початком і малюнками".

Тема: "Порівнюємо, додаємо і віднімаємо десятки".

Тема: "Ми допитливі. Комунікація".

Фізична культура
Тема: "Рухливі ігри та естафети".

03.04.2020
Тема: "Робота над розумінням і виразним читанням вірша "Хто в хатці живе?" (автор Любов Голота)".

Навчання грамоти
Тема: "Застосування правил мовленнєвого етикету під час знайомства".

Тема: "Родинне дерево".

Тема: "Культура рухів з елементами гімнастики: організовуючі вправи".

02.04.2020
Тема: "Досліджуємо лічильну одиницю - десяток".

Тема: "Рід, родина".

Тема: "Музична мова: мелодія, динаміка, темп, ритм".

01.04.2020
Тема: "Закріплення вивченого. Удосконалення вмінь здійснювати звуковий аналіз слів, повторення вивчених букв, читання з ними складів, текстів. Формування читацьких умінь".

Навчання грамоти
Тема: "Повторення написання малих і великих літер української абетки прийомом калькування, групування літер за спільним елементом. Виконання синтетичних вправ. Списування з друкованого шрифту".

Математика
Тема: "Досліджуємо властивості величин".

Тема: "Винаходи людства".

Тема: "Культура рухів з елементами гімнастики: організовуючі вправи".

31.03.2020
Тема: "Апостроф. Читання слів і тексту з вивченими літерами".

Навчання грамоти
Тема: "Написання слів з апострофом,  складів, слів і речень з вивченими буквами. Списування друкованих речень".

Математика
Тема: "Записуємо задачу коротко".

Тема: "Великдень, писанка, візерунки, знаки".

30.03.2020
Тема: "Звуки [дж], буквосполучення дж. Читання слів, словосполучень і тексту з вивченими літерами".

Навчання грамоти
Тема: "Написання слів з буквосполученням дж. Письмо складів, слів і речень з вивченими буквами. Списування друкованих речень".

Тема: "Вимірюємо місткості посудин".

Тема: "Ми підприємливі. Спостереження за розвитком подій, експериментів, досягнення результату".

Фізична культура
Тема: "Культура рухів з елементами гімнастики: організовуючі вправи".


23.03.2020 - 27.03.2020 - канікулярний тиждень


20.03.2020
Тема: "Звуки [дз], [дз'], буквосполучення дз. Читання текстів з вивченими літерами".

Навчання грамоти
Тема: "Написання слів з буквосполученням дз, складів, слів і речень з вивченими буквами. Списування друкованого речення".

Тема: "Ощадливе використання матеріалів".

Тема: "Життєво важливі способи пересування людини".

19.03.2020
Тема: "Вимірюємо маси предметів".

Тема: "Дослідження властивостей штучних матеріалів".

Тема: "Музична мова: динаміка, темп, ритм".


Немає коментарів:

Дописати коментар